gallery/ekran resmi 2019-01-05 00.21.52

Hakkımızda

Namlı Düğün ve Toplantı Salonu kapılarını siz değerli müşterilerine açtığı ilk günden itibaren, hizmette kalite ve müşteri memnuniyetini esas alarak hayatınızın en özel günlerini, en önemli toplantılarını mutlu birer anıya dönüştürmektedir.

 

Kaliteyi ilke edinen Namlı Düğün ve Toplantı Salonu’nda konuklarınızın karşılanmasından, uğurlanmasına kadar her aşamada yardımcı olan çalışma arkadaşlarımızla, kendinizi evinizin rahatlığında hissedersiniz.

 

Konuklarınızın ikramıyla da titizlikle ilgilenen Namlı Düğün Salonu ikramlarında sektöründe lider markaların lezzetli ve güvenli ürünleri kullanır.

 

Namlı Düğün ve Toplantı Salonu klimatik ortamıyla,havadar mekanıyla sizleri ve misafirlerinizi ağırlamaktan kıvanç duyar.

 

Namlı Düğün ve Toplantı Salonu İstanbul Çevre Yolu ve Şile Yolu Bağlantısına 3km mesafede, merkezi ve ulaşımı kolay bir noktada hizmet vermektedir. Eğitimli personeli, deneyimli yönetim kadrosu ile organizasyona dair taleplerinizi tam karşılığını bulacağınız Namlı Düğün ve Toplantı Salonu Ümraniye’de sizleri bekliyor...

gallery/43f03605fc6a0bf8212d4b7aa5e58994

HIZLI TEKLİF AL...